Mobirise

Şirketimiz 01.07.2006 tarihinde Ankara' da kuruldu. Kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı çalışmayı hedeflemiş, yazılım ve hizmetleri geliştirirken kullanıcıların en kolay nasıl faydalanabileceğini göz önünde almıştır. Yazılım ve diğer hizmetleri kanun, yasa, yönetmelik ve standartları baz alarak geliştirirken bu hizmetin veya yazılımın kullanıcılar tarafından en hızlı şekilde adaptasyon sağlanması için farklı yöntemler uygulamıştır. Kuruluş gününden günümüze kadar yazılım geliştirme başta olmak üzere, web tasarım hizmeti, bilgisayar ve bileşenlerinin ticareti, danışmanlık ve güvenlik hizmetleri alanında hizmet vermiştir.

2013 yılı Mayıs ayında ikinci iştirakimiz olan Uğuz Bilişim Ltd. Şti. kuruldu. Hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı pazara sunarak müşteri kitlesini hızla büyütmeye devam etmiştir.

2017 yılı Kasım ayında üçüncü iştirakimiz olan Ötüken Teknoloji Ltd. Şti. yi kurarak Blockchain konusunda çalışmalar yapmaya başlanılmıştır. Ayrıca tamamen yerli üretim olan yeni bir network geliştirilmeye devam edilmektedir.

2021 yılında UGUZ.IO kurularak kripto para borsalarında şeffaf işlemler ile alım satım taktikleri geliştiren, piyasaları takip edip 24 saat sürekli kontrol sağlayan ve alım satım yapan yerli kripto bot sistemini yayına başlatılmıştır.

Erdoğan UĞUZ

Kurucu

© Copyright 2021 Erdoğan Uğuz

Build a website - Click now