Mobirise

Blockchain

Kısaca Blockchain

Blockchain bir iş ağındaki işlemlerin kaydedilmesi ve varlıkların takip edilmesi sürecini kolaylaştıran, paylaşılan ve üzerinde değişiklik yapılamayan bir büyük kayıt sistemidir. Değerli hemen hemen her şey bir blockchain ağında izlenebilir ve üzerinde işlem yapılabilir, bu da riski azaltır ve işe dahil olan tüm maliyetlerin düşürülmesini sağlar.

Blockchain, yalnızca izni olan ağ üyeleri tarafından erişilebilen ve üzerinde değişiklik yapılamayan bir kayıt sisteminde depolanan anlık, paylaşılan ve tamamen şeffaf bilgiler sağladığı için bilginin sunulması için idealdir. Bir blockchain ağı siparişleri, ödemeleri, hesapları, üretimi ve çok daha fazlasını takip edebilir. Üyeler, gerçeğin tek bir görünümünü paylaştığından bir işlemin baştan sona tüm ayrıntılarını görebilirsiniz; böylece yeni verimliliklerin ve fırsatların yanı sıra daha fazla güvene sahip olursunuz. 

Mobirise

Blockchain İle Tanışın

Sizi Blockchain İle Tanıştıralım

Bu teknolojinin ne olduğunu anlamak için nasıl doğduğunu bilmek gerekir. Kişisel veya kurumsal talepleriniz için sizlerle bu teknoloji hakkında bildiğimiz her şeyi paylaşmaya hazırız.

© Copyright 2021 Erdoğan Uğuz

Make your own web page with Mobirise