Otomatik Vitesli ve Engelli Sınıfı Aday Yüklemesi Güncellemesi

Değerli müşterilerimiz.  Otomatik Vitesli ve Engelli Sınıfı adayların sisteme kayıtları için düzeltme güncellemesi yayınlanmıştır. Bu güncellemeyi mutlaka onaylayınız. Program güncellemesini atlayan veya yeniden kurmak isteyen müşterilerimiz BURAYI TIKLAYARAK yüklemeyi tekrara yapabilirler.  Güncelleme yapıldıktan ... Devamını Oku »

2nd Sept 2021
Direksiyon Ders Programlarını Mebbisten Çekme Hk.

Direksiyon ders programları windows platformu müşterilerimiz için mebbisten çekme modülü güncellenmiştir. Personel ve araç bilgilerinin mebbisteki bilgilerle aynı olması durumunda mebbis işlemlerine girip uygulama derslerini çek komutunu veridiğinizde, mebbisteki dersler programa aktarılacaktır. Bu işlem için program ... Devamını Oku »

20th Aug 2021
Yeni Güncelleme Duyurusu

Değerli müşterilerimiz. 27.05.2021 Saat 15:00 da programın yeni sürümü yayınlanacaktır. www.uguz.com.tr yazılım yükleme bölümünden veya uygulama içerisine gelecek bildirimler ile güncellemeyi yapabilirsiniz. Daha önceden güncelleme yüklenmiş olan müşterilerimizin yeni sürümü ilgili tarih ve saatte aktif olacaktır. Bu ... Devamını Oku »

25th May 2021
Sistem bakımları hakkında.

Değerli kullanıcılarımız 01.05.2021 tarihinde genel sistem bakımları yapılacaktır.

30th Apr 2021
1 2 3